جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران کسی است که سبب شود بیمار پس از عمل و سپری کردن دوره نقاهت از شکل و ظاهر بینی خود رضایت داشته باشد.

خیلی ها تصور می کنند جراح بینی فقط عمل زیبایی بینی انجام می دهد ولی اینطور نیست. بلکه جراح  ، روی بینی کسانی که  مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی شان دارند ، نیز عمل جراحی انجام می دهد .

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

اگر جراح پلاستیک خوب بینی در تهران   کارش را بر روی بینی بیمار درست انجام دهد و اصول و تکنیک‌های خاص و لازم را روی بینی پیاده کند،می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و روحیه مثبت در افراد شود و در صورتی که مشکلات تنفسی هر چند جزئی برطرف شود، سبب می شود سطح بازدهی فرد در کار و زندگی افزایش یابد.

 

 

کار جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

اگرچه بیشتر افراد جهت زیبایی اقدام به عمل بینی خود می‌کنند اما جراح پلاستیک خوب بینی در تهران فقط عمل زیبایی بینی انجام نمی دهد. بلکه عمل بینی را  روی صورت و مجاری تنفسی افراد نیز انجام می دهد. جراح و بیمار باید قبل از شروع جراحی به‌ درستی وضعیت موجود را بررسی کنند و بسنجند .

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران می تواند به افراد در زیباتر شدن صورتشان کمک کند.توصیه می شود عمل بینی خود ‌را در بهترین  کلینیک‌ها انجام دهید.

چرا که یک جراح بینی ،در یک کلینیک متوسط و با امکانات کم  نمی‌تواند کار زیادی روی بینی شما انجام دهد. بنابراین باید بینی خود را به جراحی خوب بسپارید که در کلینیک‌هایی با بروزترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها ،بینی شما را عمل کند.

 

 

 

 

 

روش‌های جراحی  بینی

 

 

عمل‌هایی که جراح روی بینی انجام می‌ دهد  به‌ طورکلی به دو صورت عمل بینی باز و عمل بینی بسته انجام می‌شود. درجراحی بینی ،نقش جراح  اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد بنابراین توصیه می‌شود برای عمل بینی خود  نزد جراح پلاستیک خوب بینی در تهران  بروید.

 

 

 

 

 

جراحی پلاستیک بینی

 

 

امروزه جراحی بینی  با  به وجود امدن  تکنیک های ویژه و روش‌ها و تجهیزات مدرن جراحی ، بسیار پیشرفت‌ کرده است. اما خیلی از این تجهیزات در اختیار هر جراحی قرار ندارد .چون قیمت های بسیار بالایی دارند .به همین جهت توصیه ما به شما این است که نزد جراحی بروید که در یک کلینیک مجهز به لحاظ تجهیزات و تکنولوژی کار می کند.

 

 

 

 

دوره نقاهت  جراحی‌ بینی

 

مدت زمان  استراحت  ودوره نقاهت بعد از جراحی بینی  به نوع عمل بستگی دارد و ممکن است این مدت از  یک روز تا چندین ماه طول بکشد. با كم شدن  تورم و كبودي بيمار می‌تواند به سركار خود برگردد. ممکن است به توصیه جراح ،بعد از عمل نياز به بستري شدن نداشته باشد  و پس از عمل بتواند مرخص شود . به طور معمول ۳ هفته بعد عمل بینی ، نتايج اوليه جراحی  قابل رويت مي‌ شود . اگرچه نتيجه مطلوب نهايي  تا ۶ ماه بعد عمل مشخص می شود.

 

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

رینوپلاستی بینی

 

رينوپلاستي بینی در حقیقت نام دیگر جراحی بینی است ، جراح پلاستیک خوب بینی در تهران با در نظر گرفتن شكل مناسب بينی و برداشتن بخش های اضافي بینی  و حالت دادن به قسمت‌‌هاي باقی‌مانده  این کار را انجام می دهد. بديهي است  که جراح ، عمل بینی را با درنظرگرفتن اجزاي صورت انجام می دهد. در واقع بهترين شكل بيني زماني است كه با ساير اجزاء صورت هماهنگي و تناسب داشته باشد. جراح پلاستیک خوب بینی در تهران ،در عمل رينو پلاستیک ،اشكالاتی مانند بزرگ بودن اندازه بيني -افتادگي نوك بيني- رفع قوز بینی- پهن بودن بيني- بزرگ بودن سوراخ‌هاي بينی و   اصلاح انحراف تيغه بيني را رفع می کند.

 

 

 

رينوپلاستي در چه سني انجام می‌شود

 

 

این عمل معمولاپس از بلوغ كامل ،توسط جراح انجام می شود . البته در سال‌هاي اخیر عمل جراحي رينوپلاستي در سنين بالاي ۵۰ سال نيز روبه افزايش است .اگر وضعيت عمومي و سلامتي فرد مشکلی نداشته باشد ،انجام عمل رينوپلاستي براي اين افراد مشکل ساز نمی باشد.

 

 

 

رينو پلاستي باعث بهبود و يا تشديد علائم حساسيت بيني نمی‌گردد. مبتلايان به آلرژي بيني هم می‌توانند این عمل را انجام دهند . اما به تجویز جراح باید از داروهای ضد حساسیت بعد از عمل استفاده کنند.

 

 

 

 

جراح پلاستیک خوب بینی در تهران کیست

 

 

برای تشخیص جراح پلاستیک خوب بینی در تهران ،توصیه می شود  به مطب پزشک بروید و نمونه کارهایش را ببینید تا بتوانید تشخیص دهید  که متناسب باسلیقه ‌ی شما می باشد یا خیر ؟در عمل بینی باید از جراح بینی خود ،انتظارات منطقی داشته باشید. البته یک جراح پلاستیک خوب بینی در تهران باید از نتیجه جراحی  به بیمار اطمینان دهد تا بیمار دچار ترس و نگرانی نشود . هر چه همکاری بین جراح بینی و بیمار بهتر باشد ، موفقیت حاصل از جزاحی بیشتر می شود.

 

 

یک جراح خوب بینی علاوه بر دارا بودن از مهارت و تخصص‌های لازم ،باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود به‌خوبی  به بیمار مشاوره دهد .جراح بینی باید  یک دیدگاه کلی از نتیجه عمل به بیمار بدهد تا بیمار قادر باشد به‌ خوبی تصمیم ‌گیری کند.بنابر این برای رسیدن به نتیجه دلخواه ،عمل بینی خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد.

 

 

 

 

 

مهارت جراح پلاستیک خوب بینی در تهران

 

 

به هنگام جراحی بینی خود تعدادی جراح خوب بینی  که تجربه ومهارت لازم را دارند انتخاب کنید. و در مورد مهارت ،تبحر و تجربه‌ی هر جراح ،اطلاعات  کامل به دست بیاورید.تا نتیجه دلخواه شما حاصل شود.

 

 

 

 

 

معیارهای لازم برای انتخاب دکتر جراح پلاستیک در تهران

 

 

از معیارهایی که باید در مورد جراح بینی در نظر بگیرید این است که جراح پلاستیک بینی باید  در مورد بینی شما یک انتخاب آگاهانه به شما دهد. بهتر است به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی، نمونه کارهای وی را ببینید تا با کارکرد او آشنا شوید و بتوانید به‌ درستی تصمیم بگیرید.  بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح  و باتجربه جراح بینی تهیه کنید و نزد آن ها بروید .چون با این روش بهتر می تواند جراح مورد سلیقه تان را انتخاب کنید.

 

 

دارا بودن از تخصص و دانش لازم  در زمینه جراحی زیبایی بینی از معیار های دکتر جراح پلاستیک در تهران است ، یک جراح  خوب با تجربه ای که دارد ،بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما ، تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می کند . یک دکتر جراح پلاستیک در تهران باید با تجربه و مهارتی که در جراحی بینی دارد بیشترین تاثیر گذاری را بروی نتیجه جراحی می گذارد.

 

 

برای تحقیق و انتخاب جراح پلاستیک خوب بینی در تهران زمان کافی بگذارید .زیرا ‌جراحی بینی یک جراحی  اورژانسی نیست . درباره میزان تحصیلات و تجربه کاری جراح بینی مورد نظر تان تحقیق کنید.

موارد عمل جراحی بینی  چیست ؟

۱-برداشتن قوز بینی

۲-جراحی بینی های گوشتی

۳-اصلاح کج بینی در اثر شکستگیهای قبلی

۴-کوچک کردن سوراخ های بینی در مواردی که بزرگ یا پهن باشند

۵-بزرگی و پهنای نوک بینی

۶- افتادگی نوک بینی

چه مواردی در جراحی زیبایی بینی موثر هستند؟

کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور های اصلی تعیین کننده نتیجه نهایی  جراحی زیبایی بینی می باشد.رعایت نکات بعد از جراحی بینی نیز در رسیدن به نتیجه دلخواه بی تاثیر نیست  اما  اصلی ترین مورد یک جراحی زیبایی بینی  مهارت  پزشک و تیم جراحی است. در ویدیو زیر  نتیجه یک جراحی زیبایی بینی بعد از چهارده ماه را مشاهده میکنید

جراح پلاستیک خوب در تهران

نکات مهم در مورد عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی با هردوروش بی هوشی عمومی و موضعی قابل اجراست.
با استفاده از متدهای جدید جراحی بینی حداکثر عناصر بینی حفظ شده و احتمال بروز بدشکلی و سایر عوارض به حداقل خواهد رسید.
در انتهای عمل جراحی بینی ازپانسمان چرب در داخل سوراخهای بینی استفاده خواهد شد که ظرف ۳-۲ روز خارج می شوند.
در انتهای عمل جراحی بینی روی بینی آتل گچی یا پلاستیکی گذاشته شده که ظرف ۱۰-۷ روز برداشته می شود.
شما بعد از ظهر همان روز جراحی بینی مرخص خواهید شد.

هزینه جراحی بینی چقدر است؟

 

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و …، با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی استخوانی ( پوست نازک ولی غضروفها محکم ) چقدر است .

دستمزد جراح بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به شرایط هر جراح متفاوت است. دستمزد های ارائه شده توسط جراحان مختلف، ممکن است با توجه به نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشند. این امر منصفانه است، چرا که عمل های پیچیده تر، به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت

اگر قصد شما از انجام عمل جراحی بینی، اصلاح نحوه ی عملکرد آن و رفع نواقصی چون انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی است، بیمه قسمتی از هزینه عمل بینی (و یا حتی همه ی آن) را پوشش خواهد داد. حتما قبل از انجام جراحی پلاستیک بینی، با شرکت بیمه ی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

 

 

 

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏