جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک که برای باسازی و زیبا سازی بدن برای افراد انجام می شود .این جراحی موجب زیبایی بیشتر فرد می گردد برای انتخاب جراح پلاستیک در تهران بهتر است در اولین مرحله با بهترین و حاذق ترین پزشک های متخصص این رشته  آشنا شوید.

.جراح پلاستیک تهران

 

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران باید برخی از وبزگی ها را داشته باشد

– جراح باید دانش و مهارت کافی را  در زمینه کلیه جراحی پلاستیک به ویژه جراحی مدنظر فرد  داشته باشد. قبل از هر اقدامی در جلسه مشاوره تخصص و سوابق پزشک را بررسی کند و همچنین شما می توانید برای اطمینان از جراح پلاستیک با بیماران قبلی وی حضوری صحبت کنید.

 

-جراح باید برای بیمار به میزان کافی  قبل از جراحی زمان گذاشته و طی یک یا چند جل هخواسته ها و انتظارات وی را بشنود. همچنین جراح باید پیرامون عوارض احتمالی و یا خطرات جراحی بیمار را آگاه نموده و به دقت جواب های آزمایش وی را چک کند.

 

-توجه کنید این حق شماست تا به عنوان یک متقاضی جراحی زیبایی، جواب سوالاتتان را از پزشک دریافت کنید و از شرایط عمل و پیامدهای آن آگاه شوید.

 

-جراح باید با بیماری که متقاضی جراحی پلاستیک است، صادق باشد و درصورتی که فرد شرایط کامل و مناسبی برای جراحی پلاستیک ندارد یا توقعات وی از نتیجه ی عمل غیر واقعی است، به او توضیحات لازم را بدهد و او را از خطرات این جراحی آگاه کند.

 

بهترین جراح پلاستیک غرب تهران را با مطالعه ی مقالات سایت ما می توانید پیدا کنید و جراحی مطمئن و آسوده با بهترین نتیجه داشته باشید.

جراح پلاستیک تهران  کیست؟

 

جراح پلاستیک یا جراح زیبایی و بازسازی یا جراح زیبایی و پلاستیک در حقیقت یک جراح متخصص است که

دارای مجوزی است که در زمینه تکنیک‌های اصلی جراحی، درمان تروما و تعامل با بیمار و همچنین موارد تخصصی مانند انتقال بافت، تزریق چربی، پیکرتراشی و جراحی با لیزر آموزش دیده است. متخصص زیبایی وظیفه بازسازی عملکرد و فرم طبیعی بدن فرد را بر عهده دارد. جراحی پلاستیک و زیبایی تخصص‌های گوناگونی و لازم برای جراحی کودکان و بزرگسالان  را دارد و درمان طیف وسیعی از عارضه‌های بخش‌های مختلف بدن را دربرمی‌گیرد.

 

متخصص جراحی پلاستیک شکل و فرم بخش‌هایی از بدن مانند گوش، صورت، شکم، دست و باسن را در صورت نیاز مورد جراحی قرار می دهدم.همچنین دکتر زیبایی می‌تواند مشکلات مادرزادی از قبیل ناهنجاری‌های ساختاری استخوانی دست یا پا را اصلاح کند. جراح پلاستیک تهران با هدف زیباسای بخش‌های طبیعی بدن را نیز مجدد شکل می‌دهد، حال آن که در جراحی ترمیمی بخش‌هایی از بدن ترمیم یا جایگزین می‌شود که به دلیل بیماری، بدشکلی مادرزادی یا در سوانح آسیب دیده ‌است.

آنچه  که باید درانتخاب  جراح پلاستیک در تهران  به آن توجه کنید

در این مرحله باید نتایج عمل‌های پیشین جراح پلاستیک تهران مختلف را با هم مقایسه کنید و ببینید کدام یک از نتایج با سلیقه و انتظارات هماهنگی دارد.

اگر قصد انجام عمل‌های زیباسازی و جوانسازی صورت را دارید، بیمارانی را با ساختار صورت مشابه و همسن خود جستجو کنید که برای مشکل یکسانی، مانند افتادگی پوست گردن یا قوز روی بینی، به جراح پلاستیک مراجعه کرده‌اند.

جراح پلاستیک تهران

جراحی پلاستیک چه بخش‌هایی از بدن را شامل می‌شود؟

جراحی های زیبایی صورت

جراحی  بینی – پروتز چانه – تزریق چربی – جراحی زیبایی پلک – جراحی زیبایی گوش – لیپوساکشن چانه و گردن  لیفت ابرو و پیشانی  لیفت لب وصورت – لیفت قسمت خارجی ابرو – جراحی زیبایی گونه – جراحی زیبایی فک

جراحی زیبایی تنه و اندام ها

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی – جراحی زیبایی پایین تنه – جراحی زیبایی باسن – جراحی زیبایی محدود شکم

جراحی زیبایی شکم آبدومینوپلاستی – لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن – جراحی زیبایی لیفت ران و مینی لیفت ران لیپوماتیک

 

 جراحی زیبایی سینه

عمل پروتز سینه – جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه – جراحی زیبایی کوچک کردن سینه – عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان – لیفت سینه همراه با پروتز سینه- لیفت سینه

جراحی های ترمیمی

بازسازی سینه – ترمیم جای زخم و اسکار – عمل اسکار – شکاف کام – شکاف لب

تزریقات زیبایی : تزریق ژل – تزریق بوتاکس – تزریق چربی – تزریق فیلر

 

 

جراحی پلاستیک  چه خطراتی ممکن است برای فرد داشته باشد

اگرشما برای جراحی جراح پلاستیک خوب در تهران را انتخاب کنید جراحی‌‌های پلاستیک معمولا خطری برای فرد ایجاد نمی کند وجود با وجود این، باید از خطرات احتمالی آن، آگاه باشید.

 

عفونت یکی از عوارضی است که ممکن است اتفاق بیفتد. همچنین ممکن است بعد از جراحی پلاستیک، جای زخمی برای همیشه برای روی ناحیه مورد نظر باقی بماند. همیشه از جای زخم‌ها، یک خط تمیز و باریک باقی نمی‌ماند. گاهی اوقات، جای زخم‌ها برآمده یا پهن می‌شوند. این موارد، تنها برخی از عوارضی هستند که پیش از جراحی پلاستیک باید با آنها آشنا شوید.

 

خطر دیگر این است که با وجود تکنیک‌های عالی در جراحی و همچنین تأکید پزشکان مبنی بر حصول نتایج مطلوب، خود شما از نتیجه‌ی نهایی، راضی و خوشحال نباشید. که این نارضایتی بیشترزمانی رخ می‌دهد که قبل از جراحی، درباره‌ی محدودیت‌های این جراحی به طور کامل آگاه نباشید.

جراح پلاستیک تهران

نتایج حاصل از جراحی پلاستیک

جراح پلاستیک تهران شما فقط می‌تواند اتفاقات درون اتاق عمل را برای شما  کنترل کند. هرقدر جراح پلاستیک کارش را با مهارت بیشتری انجام دهد، این کار او تضمینی جهت ارتقای شغلی، رابطه‌ی خوب، موقعیت اجتماعی و زندگی بهتر برای شما نخواهد بود.

 

همچنین اگر مایل نیستید پروسه‌ای را انجام دهید که جراح پلاستیک تهران به شما توصیه می‌کند تا بهترین نتیجه‌ی ممکن را بگیرید،(مثلا ریسک ایجاد جای زخم و یا دوره نقاهت طولانی را بپذیرید.) پس نباید انتظار نتیجه عالی را داشته باشید. عدم پیروی از دستورات پس از عمل هم می‌تواند به نتیجه‌ی بد منتهی شود.

 

در نهایت، اگر هدف شما این است که شبیه باربی شوید یا صاحب بینی یا اندامی عالی شوید، به احتمال زیاد بعد از جراحی  ناامید خواهید شد، چون در نهایت، یا ظاهرتان بیش از حد مصنوعی خواهد شد بنابراین بهتر است بهبود و بهتر شدن را هدف اصلی خود قرار دهید.

 

قبل از جراحی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید پزشک جراح قبل از انجام اعمال جراحی انجام دهد، این است که شرایط بیمار را چه از نظر روحی و چه از نظر روانی بررسی کند و از سلامت بیمار از این جهات اطمینان حاصل پیدا کند.

با این حال  بررسی اینکه آیا یک بیمار یا مراجعه کننده، شرایط لازم برای انجام هر نوع عمل جراحی را دارد یا خیر، کار دشواری است و به تجربه و مهارت پزشکی و علم پزشکی نیاز دارد.

در بسیاری از موارد ممکن است از وسایل پاراکلینیکی مانند آزمایش خون، رادیوگرافی های متعدد، و…. کمک گرفت. در رابطه با جراحی های زیبائی، فرد از لحاظ جنبه های دیگر سالم است ولی می خواهد تغییری در ظاهر خود ایجاد کند که این تغییرات سبب بهبود کیفیت زندگی اش می شود. بنابراین باید نسبت به افراد دیگری که برای درمان های ضروری و اورژانس مراجعه می کنند، دقت بیشتری بکنیم.

جراح پلاستیک

معیار انتخاب کاندیدای مناسب جراحی زیباسازی چیست؟

یک جراح پلاستیک  قبل از جراحی حتما مشاوره دقیقی طی چند جلسه با بیمار انجام می دهد. باید به بیمار بها داد و از مقتضیات سنی، وضعیت روانی، شخصیتی، فرهنگی، خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد.

پزشک باید بداند این جراحی تا چه حد در زندگی بیمار مهم است آیا فقط به دلیل نداشتن اعتمادبه نفس و تایید شدن به وسیله اطرافیان قصد رفتن زیر تیغ جراحی دارد؟

آیا جراحی باعث تغییر قابل توجهی در عملکرد فردی و اجتماعی او می شود؟ به نظر من ذوق و عشق جراح به کارش هم به اندازه دانش او اهمیت دارد.

جراح باحوصله ای که وقت کافی می گذارد، حتما برای بازسازی یک عضو هم هنر به خرج خواهد داد و از عملی که انجام می دهد، همان قدر لذت می برد که یک هنرمند از آفرینش هنری لذت می برد.

جراحی زیبایی شامل موارد بسیار زیادی از جمله موارد زیر است

 

– جراحی بینی

– درون‌کاشت پستان

– جراحی مؤنث‌سازی چهره

– جراحی زیبایی پستان

– برجسته سازی گونه‌ها

– برجسته سازی لب‌ها

– رفع افتادگی پلک‌ها

– افزایش قد

 

جراح پلاستیک

هزینه جراحی پلاستیک صورت

در ایران از انواع جراحی پلاستیک  استفاده می شود که هر کدام هزینه متفاوتی نسبت به دیگری دارد. هزینه جراحی پلاستیک  به سطح تخصص و مهارت جراح پلاستیک ، سطح تخصص کلینیک جراحی ، ابزار استفاده شده در طول جراحی ، شهری که جراحی در آن انجام می گیرد ، درجه مشکل بیمار و میزان مواد مصرفی وابسته است.

 

با این وجود معمولا کلینیک های جراحی زیبایی صورت، قبل از اقدام برای عمل ، هزینه انجام جراحی زیبایی صورت را تا حدودی به بیمار اطلاع می دهند. در نهایت این بیمار است که تشخیص می دهد قصد دارد این مقدار هزینه را برای دستیابی به خواسته های زیبایی خود بپردازد یا خیر.

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏