جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک مشکلات و ایرادهایی که در فک و چانه وجود دارد و متقاضیان خواستار تغییر زاویه فک خود هستند را برطرف خواهد کرد و باعث به وجود آمدن ظاهری زیبا درچهره شما خواهد شد.

جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

یکی از روش های به روز جراحی برای افزایش زیبایی صورت جراحی زیبایی زاویه فک توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک می باشد.

در جراحی فک پایین و زاویه دار کردن فک پزشک جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک برای افزایش زیبایی صورت، از برش های خارج از دهان استفاده نمیکند و بیشتر برش ها در داخل دهان به کار رفته میشوند.

 

۱) روش‌ های مختلف زاویه‌دار کردن فک توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

درمان جراحی :

در این روش اصلاح فک یا کاهش اندازه فک تحت بیهوشی عمومی توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک انجام می‌شود.

کوچک کردن فک : 

کوچک کردن فک جهت برداشتن بافت اضافه و زاویه دار کردن فک جهت ایجاد خطوط زیبا و رضایت‌ بخش در صورت توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک طراحی شده است.

کوچک کردن چانه

جراحی کوچک کردن چانه روشی تقریبا ساده است که یک جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک می‌تواند جهت تغییر ظاهر شما، به وجود آوردن نیمرخ موزون‌تر و کمک به داشتن احساس بهتر از چهره‌تان آن را انجام دهد.

۲) درمان‌ های غیر جراحی توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

برجسته کردن چانه با تزریق ژل

برای عمل زیبایی فک نیاز است که چانه با استفاده از تزریق ژل یا تزریق چربی توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک در چانه تیزتر به نظر برسد.

زاویه دار کردن فک با بوتاکس

برای آماده‌سازی جهت زاویه‌ دار کردن فک، جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک در ابتدا آناتومی صورت شما توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک بررسی کرده و ارتباط آن با برجستگی، شکل و اندازه‌ی فک را مشخص می‌کند.

کاندیدای جراحی زیبایی زاویه دار کردن فک

جراحی زیبایی زاویه سازی فک  برای افرادی مناسب است که صورتی گرد دارند و زاویه فک آن ها کم میباشد. برای افزایش زیبایی صورت های گرد جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک از پروتز های مخصوص استفاده می کنند.

 

کاندیدای جراحی زیبایی زاویه دار کردن فکجراحی زاویه فک نسبت به انواع جراحی های دیگر فک آسان تر انجام می پذیرد و برای افرادی که قصد دارند فکی زیبا داشته باشند توصیه داده می شود که به جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک با تجربه مراجعه کنند.

هزینه و جراحی زیبایی زاویه فک

معمولا هزینه و قیمت جراحی فک بسته به  صورت متفاوت میباشد و عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن تاثیر گذار میباشد. که این عوامل میتواند شامل: دستمزد جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک ، هزینه بیمارستان، آزمایش های پزشکی، هزینه بیهوشی، پروتز و دارو باشد.

 

به طور مشخص نمی توان یک تعرفه قطعی را برای جراحی زیبایی زاویه سازی فک مشخص کرد اما در طور کل در اغلب موارد هزینه و قیمت جراحی فک پایین به تنهایی در حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون می باشد که برای فک بالا نیز تقریبا همین حدود است.

جراحی فک یکی از جراحی زیبایی صورت با قیمت بالا می باشد که هزینه زاویه دار کردن فک به روش پروتز نیز تقریبا در حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان برآورد می شود.

زاویه دار کردن فک

اگر از ظاهر فک خود راضی نیستید و احساس می‌کنید که در مقایسه با سایر اجزای صورتتان بیش از اندازه  بزرگ یا مردانه است، ممکن است کاندید مناسبی برای عمل زاویه‌دار کردن صورت و فک باشید.

زاویه دار کردن فک1

برای انجام این جراحی شما باید تمایل داشته باشید که به صورتی خوش‌تراش‌تر و زنانه‌تر دست پیدا کنید.

ممکن است فک مستطیلی و برجسته برای مردان جذاب و مطلوب باشد اما می‌تواند برای زنان باعث ناهماهنگی صورت و ایجاد ظاهری بیش از اندازه مردانه شود، به‌ویژه برای نژآدهای آسیایی.

زاویه‌دار کردن مناسب فک توسط کوچک کردن فک یا چانه می‌تواند در کنار ظاهر، اعتماد به نفستان را نیز بالا ببرد.

مثل سایر اجزای صورت، فک نیز باید زیبا، متقارن و متناسب با بقیه‌ی صورت باشد.

با اینکه بزرگ کردن فک توسط بسیاری از بیماران درخواست می‌شود ولی برخی دیگر دارای فک‌های نامتناسب و بزرگی هستند.

 

زاویه دار کردن فک این خصوصیت می‌تواند بر ظاهر صورت تاثیر بگذارد به خصوص  اگر فک پهن و بقیه‌ی صورت باریک باشد.

این مشکل را می‌توان با روش‌هایی مثل کوچک کردن فک یا چانه رفع کرد و از مزایای زاویه دار کردن صورت بهره برد .

عوارض جراحی زاویه سازی فک توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

خطرات و مزایای جراحی زاویه سازی فک و چانه مانند تمام عمل‌های جراحی همراه با خطرات بالقوه‌ای می‌باشند.

ممکن است در طول بهبودی استخوان چانه، بیمار مقداری تورم را به مدت چند هفته یا چند ماه داشته باشد.

عوارض جراحی زاویه سازی فک توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

خطر عفونت نیز در جراحی پلاستیک چانه توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک کمتر شایع است.

جراحی کوچک کردن چانه و زاویه دار کردن چانه در صورتی که توسط بهترین جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

انجام شود می‌تواند بطور قابل توجهی موجب بهبود ظاهر چانه و افزایش اعتماد بنفس گردد.

این جراحی با فراهم کردن تناسب بهتر سبب ایجاد توزان بین بینی و چانه می‌گردد.

اگر این روش همراه با لیفت صورت یا جراحی زیبایی بینی انجام گردد، می‌تواند در نهایت ظاهری زیبا از همه‌ی جهات برای بیمار حاصل کند

جراحی فک در چه سنی مناسب است؟

در سنین بعد از بلوغ معمولا در زمانیکه رشد استخوان فک کامل شده است می‌توان این جراحی را انجام داد.

با پیشرفت علوم پزشکی تا قبل از بلوغ می‌توان با بستن سیم یا آرک بسیاری از مشکلات فک را رفع کرد.

انواع جراحی زاویه سازی فک

نوع اول جراحی‌های اورتوگناتیک میباشد که در این حالت فک بالا یا پایین و یا هردو با یکدیگر منطبق نیستند که درجات خفیف،متوسط و شدید دارد.

نوع بعدی جراحی فک به علت نقص زیبایی انجام می‌شود، به صورتی که به طور مثال اگر فک بالا جلو باشد، بینی خیلی جلو آمده و برجسته خواهد شد.

بعد از جراحی چه مراقبت‌هایی ضروری است؟

دندانها و فک مدتی پس از عمل  توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک بسته می‌شود تا فک جابجا نشود و در این مدت بیمار باید تنها به وسیله ی نی غذا بخورد و بهداشت دهان و دندان به علت سیم ارتودنسی مشکل است و مرتب باید دهان را شستشو کند.

به دلیل اینکه نمی‌توانند مرتب مسواک بزنند باید با دهان شویه‌های مختلف دهان را بشویند تا دندانها دچار آسیب و ضربه نشوند و زخمهای داخل دهان بهبود یابد.

غذا خوردن معمولا برای این بیماران مشکل است.

بهترین پزشک جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

هر شخصی ممکن است در هر سنی به دلایل مختلفی مانند بزرگ بودن یا کوچک بودن چانه و یا ایجاد حادثه به جراحی چانه نیازمند شود و برخی افراد از فرم چانه خود راضی نباشند زیرا ممکن است زمان مشاهده خود در آینه به حالت تمام رخ یا نیم رخ خط چانه آنها از گردن مشخص نباشد که نیازمند به جراحی خواهند بود ولی بهترین جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک ، بزرگ و کوچک کردن فک و چانه ی مردان و زنان کدام متخصص می باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

 

جراح پلاستیک برای زاویه سازی فک1

تنها جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک می باشد که به تمام نکات جراحی چانه تسلط کامل دارد و از روش های ترکیبی در کنار جراحی برای ایجاد چانه خوش فرم و زیبا در  بیماران استفاده می کند، جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک با تجربه باید اصلاح چانه در نوع بزرگی و یا کوچکی آن را به گونه ای انجام دهد که بین چانه و کل صورت تعادل ایجاد شود و خط فک و چانه زاویه دارد گردد. در خيلي موارد براي زاويه سازي فك نياز به ليفت صورت و گردن نیز میباشد.

بهترین جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک

جراحی استخوان چانه و بزرگ و کوچک کردن آن  مانند جراحی بینی ، پروتز سینه ،  لیفت صورت  کاری تخصصی می باشد که فقط از عهده جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک بر خواهد آمد که پیش از جراحی ، جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک با انجام بررسی های لازم همه ی جوانب جراحی را مورد سنجش قرار می دهند و سپس اقدام به جراحی خواهند کرد و میزان تراش استخوان چانه و میزان جلو یا عقب بودن آن را و ارتفاع چانه را دقیق مورد بررسی قرار می دهد تا در نهایت جراحی چانه ای خوش فرم ، زیبا و با خطی باریک برای بیمار توسط جراح پلاستیک برای زاویعه سازی فک ایجاد شود.

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏