جراح فک وصورت در تهران

جراح فک وصورت در تهران

جراح فک وصورت در تهران یکی از ماهرترین دندانپزشکان و پزشکان هستند. آن‌ها می‌توانند بسیاری از اشکال آسیب را به این ناحیه درمان کنند و قادرند هم در وضعیت کنترل شده و هم اورژانسی کار کنند. وقتی با یک جراح فک وصورت در تهران سر و کار دارید باید اعتماد کامل داشته باشید که خود را به دستان فرد ماهری سپرده‌اید.

جراح فک وصورت در تهرانجراح فک وصورت در تهران در واقع پوشش دهنده و رفع کننده مشکلات دندانپزشکی و پزشکی مانند حفره دهان و ناحیه فک بالا ، ناحیه فک بالا شامل استخوانهای پیشانی ، صورت ، استخوان گونه و نسج نرم می باشد.

 

درمان های قابل انجام توسط جراح فک وصورت در تهران

 

-کشیدن دندانهای شیری که مانع رویش دندانهای دائمی شده اند، دندانهای آسیب دیده و یا غیرقابل ترمیم

 

-جراحی ترمیمی پس از برداشتن تومورها از صورت، گردن، فک و یا دهان

 

-عفونتهای حفره دهانی، غدد بزاقی، فکها و گردن

 

-مخاط های دهانی مانند زخمهای دهانی

 

-جراحی فک به منظور تراز کردن فکها

 

ایمپلنت دندان، ترمیم نسج لثه و استخوانهای معیوب

 

-مشکلات وناهنجاریهای ساختاری مربوط به دهان، گردن و یا صورت

 

-رفع نواقص مادرزادی مانند  شکاف کام و لب، مشکلات جلوآمدگی فکها

 

سرطان دهان ( نمونه برداری از بافتها و تومورها)

 

رفع مشکلاتی مانند پارگی صورت، شکاف و پارگی های درون دهان ، و شکستگی استخوانهای صورت

 

ابن ناهنجاری های صورت و دهان تنها بر روی قابلیت عملکرد طبیعی فرد تاثیر نمی گذارند، بلکه می توانند بر روی تمامی بخش‌های زندگی فرد  تاثیرگذار است. جراح فک وصورت در تهران ، مهارت های لازم برای ترمیم عملکرد و ظاهر افراد را دارند، اما از همه مهمتر توانایی فرد برای زیستن به طور طبیعی است.

بهترین جراح فک وصورت در تهران

به طور کلی صورت و فک از نظر آناتومی و کارآیی پیچیده ترین قسمت بدن انسان محسوب می شوندواطلاعات وسیع و درمان تخصصی پزشکی یک جراح فک،دهان و صورت احتیاج به یک دوره تحصیلی کاملا مخصوص دارد.

بدین ترتیب جراح فک وصورت در تهران  برای تکمیل دوره فوق تخصصی جراحی فک،دهان و صورت باید ابتدا دو رشته پزشکی و دندان پزشکی را که حداقل ۱۰ سال طول می کشد،را پشت سر بگذارند.

 

در نهایت باید دوره تخصصی پنج ساله  را نیز بگذراند تا به عنوان متخصص جراح فک،دهان و صورت مشغول به کار می شوند.بسیاری از جراح فک وصورت در تهران علاوه بر داشتن تخصص در این رشته، دوره های دو ساله ای برای گرفتن فوق تخصص جراحی های پلاستیک – بازسازی صورت انجام می دهند.با این ویژگی ها جراح فک وصورت در تهران به عنوان تنها متخصصین ویژه تمامی جراحی های ناحیه صورت به شمار می روند.

بالاترین هدف این پزشکان مداوا و بازسازی اجزای بدن در قسمت گردن، صورت و جمجمه چه از نظر کارآیی جویدن، قورت دادن و صحبت کردن و چه از نظر زیبایی می باشد.

جراح فک وصورت در تهران

تاثیر جراحی فک بر صورت و بینی

جراحی فک به طور معمول به دلایل زیبایی و ترمیمی  انجام می شود. این دلایل عبارتند از: اصلاح بایت و بهبود طریقه کار کردن فک و دندان ها بیشتر افراد جراحی فک را به این دلایل انجام می دهند ولی این جراحی به لحاظ زیبایی هم مزایایی دارد.

افراد کی که در ناحیه فک وصورت مشکل دارند معمولا بینی هایی آنها  نسبت به صورت خیلی بزرگ به نظر می رسد  و یا چانه ای انها  عقب یا کوچک و ضعیف است. در این مورد، جراحی فک برای جلو بردن پایین چانه تعادل بیشتری به نیمرخ فرد بخشیده و باعث می شود بینی کمی کوچک تر و چانه برجسته تر به نظر می رسد.

در افرادی که آرواره بالا به اندازه کافی رشد نکرده ممکن است بینی نسبت به صورت خیلی بزرگ باشد و یا فک پایین جلو باشد. حرکت دادن فک بالا به جلو مشکل بایت را اصلاح می کند و صورت را هم به جلو حرکت داده باعث می شود ویژگی های چهره آشکار تر و قابل توجه تر باشد.

 

البته با انجام عمل جراحی فک بلافاصله شاهد نتایج عمل نخواهیم بود زیرا بعد از عمل صورت بسیار متورم خواهد شد . با خوابیدن ورم، چهره جدید با تغییراتی ظریف یا عمده  برای فرد مشخص می شود . اغلب اوقات افراد از جنبه زیبایی نتایج جراحی راضی هستند ولی در برخی موارد از تغییر ظاهر خود خشنود نیستند.

 

جراح فک وصورت خوب  در تهران چه کاری انجام می‌دهند؟

 

جراح فک وصورت در تهران بسیاری از درمان‌ها و جراحی‌های ذکر شده در بالا را انجام می‌دهند. متخصص در این نوع دندانپزشکی بیشتر از دیگر متخصصان دندانپزشکی، باید با موارد اورژانسی سر و کار داشته باشد. به دفعات، ممکن است بیمار دچار سانحه رانندگی یا آسیب ورزشی شده باشد که نیاز فوری به درمان دارد. در این موارد جراح دهان و فک و صورت باید افراد را در شرایط بحرانی درمان کند.

جراح فک وصورت در تهرانبا این وجود، جراحی فک وصورت نیازمند توانایی‌های بسیاری فراتر از مدیریت بحران است. متخصص جراح فک وصورت  باید ازطیف وسیعی از آسیب‌ها و بیماری‌ها در چهار قسمت عمده بدن: گردن، صورت، فک و دهان مطلع باشد.

 

افرادی که شکاف لب و کام دارند می‌توانند با مراجعه به جراح فک وصورت در تهران  درمان را برای اصلاح مشکل دریافت کنند. جراح دهان و فک و صورت، ساختار چهره را برای رفع مشکل فیزیکی تغییر می‌دهند. این جراحی بیشتر از این که جراحی زیبایی باشد، یک جراحی پزشکی است.

 

در اخر جراح فک وصورت خوب در تهران باید بدانند که چگونه با مشکلات بافت سخت و نرم  این ناحیه رفتار کنند. افراد حرفه‌ای باید در نواحی حساس مانند لثه‌ها و ساختارهای سخت مانند استخوان فک و بخش گردن کار کنند. این کار نیاز به آگاهی‌های زیادی است، زیرا جراح باید تمام حیطه دندانپزشکی، پزشکی عمومی و بسیاری از انواع جراحی را بداند.

 

 

سوال خود را بپرسید

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
مشاوره تلفنی