جراح سینه خوب

 

جراح سینه خوب

جراح سینه خوب باید بعد از اینکه  دوره جراحی عمومی را می گذارند  دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد و  مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبربرای جراحی سینه کسب کرده باشد ودر مورد جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.

جراح سیه خوب

در چند سال اخیر جراحی زیبایی سینه در بین خانم ها افزایش پیدا کرده است . همان گونه که می دانید جراحی زیبایی سینه  جزء جراحی های حساس برای افراد محسوب می شود.

بنابراین  اگر قصد انجام جراحی را دارید به دنبال جراح سینه خوب باشید زیرا انتخاب جراح سینه خوب در نتیجه جراحی تاثیر زیادی می گذارد ومی توان گفت که  اساسی ترین  و تاثیرگذارترین مرحله  درداشتن نتیجه مطلوب برای جراحی سینه است.بهترین جراح سینه باید تخصص و تجربه کافی را داشته باشد و بدون ایجاد مشکل وعارضه ای برای بیمار بهترین نتیجه را از جراحی به دست آورد.

زیبایی سینه ها برای خانم اهمیت زیادی دارد زیرا این عضو زنان در داشتن اندامی زیبا و متناسب به آنها کمک بسیاری می کند.و بهترین جراح سینه می تواند موجب افزایش اعتماد  به نفس وزیبایی سینه های خانم ها شود که سینه های کوچک ، افتاده یا بزرگی دارند .

جراحی سینه چیست

جراحی سینه یکی از  جراحی های زیبایی برای زنان است که علاوه بر جنبه زیبایی  جنیه ترمیمی  نیز دارد.این جراحی باعث  برطرف شدن عیوب سینه در زنان می شود و تاثیر بسزایی در رفع مشکلات وزیبایی وتناسب اندام سینه بانوان دارد .

بعد ازاینکه بیمار جراحی سینه انجام داد ، این جراحی باعث زیباترشدن و اعتماد به نفس بالا در آنها می شود ومی توان گفت که این جراحی در زیبایی وتناسب اندام سینه افراد تاثیر به سزایی خواهد داشت  . معمولا  میزان رضایت بیماران  از جراحی سینه بعد از جراحی  زیاد است  و بلافاصله بعد ازانجام جراحی می توانید نتیجه جراحی را مشاهده کنید.

در کل روشهای جراحی عبارت است ازبزرگ کردن سینه های کوچک،کوچک کردن سینه های بزرگ،بالا بردن سینه یا لیفت سینه، کوچک کردن سینه آقایان است.

 

 جراح سینه خوب کیست

 

نکاتی در مورد انتخاب جراح سینه  خوب

اگر شما قصد انجام جراحی سینه مانند عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره را دارید ، باید در ابتدا به دنبال یک جراح سینه خوب  باشید

متقاضیان جراحی سینه باید برخی سوالات را درباه جراح سینه خوب بدانند.

– جراح سینه خوب  کیست ؟

-جراح سینه خوب  چه ویژگی هایی دارد ؟

در این مقاله سعی شده است  به برخی از خصوصیات جراح سینه خوب اشاره شود  که شما را در انتخاب بهترین جراح سینه کمک کند

جراح سینه خوب در تهران چه خصوصیاتی دارد

– از خصوصیات مهمی که در ورد  جراح سینه خوب در تهران  باید در نظر بگیریم این است که در ابتدا جراح باید سلامتی بیماررا در اولویت کارش قرار دهد ودر همان ابتدا هدف فرد را از انجام عمل جراحی سینه جویا شود و با توجه به مهارت و تخصصی که در این زمینه کسب کرده است اقدام به درمان و جراحی سینه بیمار بکند.

– جراح سینه خوب باید با انجام روش های مختلف برای جراحی بهترین فرم را به سینه بیمار بدهد و زیباسازی سینه هر فرد را متناسب با بدن او ایجاد نماید.

جراح سینه خوب چه ویژگی هایی دارد

برای اینکه صدمات و عوارض ناشی از جراحی سینه  شما حداقل میزان برسد وشما از نتیجه جراحی راضی باشید جراحی سینه را نزد یک فوق تخصص پلاستیک انجام دهید.به همین منظور جراح سینه باید این ویژگی ها را دارا باشد.

انتخاب جراح سینه خوب

یکی از ویژگیهای جراح سینه خوب این است که ،در ابتدا دلیل و هدف فرد را ازانجام  جراحی سینه پرس وجو کند و بهترین روش را برای جراحی بیمار انتخاب کند و در جلسه مشاوره یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه دهد.

همچنین جراح سینه خوب  باید در جلسه مشاوره به تمام سوالات فرد در مورد جراحی سینه با صبر و حوصله پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی  و بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را به بیمار کند واو را تا حدی از نتیجه جراحی آگاه کند.

یکی از ویژگی های مهم جراح سينه که شما باید به ان خیلی توجه کنید این است جراح باید سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قراردهد.و جراح سینه خوب ،باید در جلسه مشاوره چارچوب کلی بدن بیمار را قبل از هر کاری مورد بررسی  قرار دهد تا بهترین روش را برای جراحی او در نظر بگیرد تا نتیجه رضایت بخشی از جراحی برای بیمار ارائه دهد.

 انتخاب بهترین دکتر جراح سینه خانم  

بهترین جراح سینه خانم را  می توانید ازبین  دوستان و اطرافیان خود پرس و جو کنند و یا اینکه  با جستجو دراینترنت لیستی از جراحان سینه موفق را در این زمینه تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف  را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید وبا توجه به این دانستنی ها بهترین دکتر جراح سینه خانم را انتخاب کنید.

انتخاب جراح سینه خوب

روش دیگرهم برای انتخاب دکتر جراح سینه خانم این است که به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروید و نمونه کارهای مراجعین قبلی او را از نزدیک ببینید و با نحوه کار پزشک مورد نظر خود بیشتر آشنا شوید وهمچنین با بیمارانی که پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت داشته باشید و میزان رضایت این افراد را از  انجام عمل جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درست را در این باره داشته باشید.

 

عمل جراحی سینه  مناسب کدام است

جراح سینه خوب  باید قبل از جراحی  آگاهی لازم  را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه  مختلفی وجود دارد و هر بیمار باید توجه به نیازی که دارد یکی از روشهای جراحی سینه را انجام دهد.به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی  که موجب به کوچکی سینه آن ها شود انجام دهد یا این آگاهی را به بیمار بدهد که همراه این جراحی سینه می تواند لیفت سینه نیز انجام دهد.

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها رفع شود.

 

مواردی که یک جراح سینه خوب باید به بیماران خود گوشزد کند

جراح سینه خوب قبل از انجام این جراحی زیبایی تمام معاینات لازم و بررسی ها را انجام می دهد و به هر سوال بیمار از خود با دقت و صبوری پاسخ میدهد.

جراح سینه خوب باید تمام مراحل مراقبت های قبل از پروتز و بعد از پروتز سینه را برای بیماران شرح داده و عوارض احتمالی را به بیمار گوشزد کند.
اگر به سراغ جراح سینه خوب هم میروید، بازهم نمونه کارهای او را دیده و از وی درخواست کنید. سعی کنید با صبر و حوصله بهترین دکتر جراح را در زمینه جراحی پروتز سینه انتخاب کنید که تجارب بسیار داشته و از مهارت بالایی برخوردار باشد.

در این صورت نتیجه ای که بعد از عمل میگیرید بیشتر برایتان لذ ت بخش خواهد بود و از انتخاب و عمل خود پشیمان نمی شوید.
دکتر جراحی زیبایی سینه بیماران خود را از نحوه برش ها روی سینه و پروتزهای مختلف برای سینه مطلع می کند. جراحسینه خوب در این جلسات بیمار را با انواع پروتزهای مختلف سینه و اینکه از کجا و چگونه برش می زند آشنا می کند تا بیماران بتوانند بهترین تصمیم را برای انجام این عمل جراحی بگیرند.

جراح سینه خوب

نتیجه جراحی سینه

برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی سینه ، بسته به روشی که بهترین جراح سینه به کار می برد، باید چندین ماه صبر کرد.

برای اقدام به هرگونه روتوش یا دستکاری مجدد سینه ها باید بعد از یک سال اقدام نمود و کمتر از این مدت هیچگونه اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

برای اینکه نتیجه خوب و ایده آلی کسب کنید ، باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید و در صورت بروز اتفاقات غیر طبیعی حتماً به پزشک خودمراجعه کنید .

دقت داشته باشید که مصرف داروهای تجویز شده برای جلوگیری از عفونت و دیگر احتمالات است ، به همین دلیل در مصرف آن ها سهل انگاری نداشته باشید و به طور مرتب داروها را مصرف نمایید .

نقش جراح سینه در جراحی زیبایی سینه چیست ؟

انتخاب بهترین جراح سینه از اولین و مهمترین اقداماتی است که باید قبل از انجام عمل زیبایی سینه انجام داد.

هدف کلی از انجام عمل جراحی سینه افزایش زیبایی سینه ها می باشد و به منظور داشتن جراحی زیبایی سینه ایمن و مورد رضایت باید جراحی سینه را توسط جراح سینه با تجربه انجام داد.

 

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏