جراح خوب در جوانسازی صورت

جراح خوب در جوانسازی صورت

جراح خوب در جوانسازی صورت با استفاده از راه حل های مانند جوانسازی پوست صورت با لیزر ، با تزریق ژل ، ماسک برای جوانسازی پوست صورت ، جوانسازی پوست صورت با  استفاده از دستگاه آر اف موجب به تعویق انداختن  پیری پوست صورت و بدن میشود.

جراح خوب در جوانسازی صورت

جوانسازی پوست موضوعی  است که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با گذر زمان و افزایش سن و  بروز فرآیند های وابسته به آن از جمله بروز پیری پوست اجتناب ناپذیر است.

برای جلوگیری و رهایی از عوارض پوستی در گذر زمان  راه های درمانی متفاوتی وجود داشته از جمله:

بوتاکس برای جوانسازی پوست صورت

در این روش جراح خوب در جوانسازی صورت با استفاده از تزریق بوتولینوم توکسین، با نام‌های تجاری بوتاکس، دیسپورت و زئومین،موجب برطرف کردن چین و چروک های صورت شده،این روش  خطرات و عوارض  بسیار کمی داشته و نیازی به دوره‌ ی ریکاوری ندارد، در ضمن این روش در برطرف کردن موقتی چین و چروک‌های ریز صورت، گردن و پیشانی توسط جراح خوب در جوانسازی صورت موثر میباشد.

بوتاکس برای جوانسازی پوست صورت

کاربرد بوتاکس توسط جراح خوب در جوانسازی صورت پس از گذشت یک مدت زمانی به مرور خود را نشان میدهد.

فیلرهای بافت نرم

فیلرهای بافت نرم توسط جراح خوب در جوانسازی صورت به زیر پوست تزریق میشوند  و می‌توان استخوان گونه را برجسته‌تر کرده، خط آرواره را پُر کند، جای اسکارهای آکنه یا جراحی را محو کرده، مشکلات گونه‌های فرو رفته و گودی چشم‌ها را برطرف کند.

فیلرهای بافت نرمهمچنین می تواند باعث محو شدن خطوط افقی صورت  توسط جراح خوب در جوانسازی صورت شود، لب‌ها را برجسته کرده و خطوط نازولابیال یا خط خنده را که خطوط عمیقی هستند که ازسمت بیرون پر‌ه‌های بینی به جهت  گوشه‌های دهان کشیده می‌شوند، پُر کند

برخی از فیلرها مثل اسید هیالورونیک و اسید پلی ال لاکتیک، در نهایت توسط بدن جذب می‌شوند. دیگر فیلرها حاوی دانه‌های ریز مواد جامد معلق در ژل هستند.

این ژل به مرور زمان جذب شده و موجب تشکیل دانه‌ها زمینه‌ی رشد کلاژن میشود و برای جوانسازی پوست صورت استفاده می شود.

جوانسازی پوست صورت با لایه بردارهای شیمیایی

از این روش توسط جراح خوب در جوانسازی صورت برای رفع کردن چین و چروک و جوانسازی پوست،جراح خوب در جوانسازی صورت یک محلول اسیدی، گلیکولیک اسید یا تری کلرواسیتیک اسید معمولا روی پوست میمالد،که موجب شل شدن  سلول‌های پوست را شده و لایه‌های بالایی اپیدرمیس را بر می‌دارد.

جوانسازی پوست صورت با لایه بردارهای شیمیایی

تاثیر این روش بر اساس عمق نفوذ ماده‌ی لایه‌ بردار متفاوت میباشد که نوع و قدرت محلول مورد استفاده، آن را مشخص می‌کند.، لکه‌های پیری، بد رنگی، جلوگیری از رشد بافت‌های مستعد سرطانی شدن و محو کردن اسکارهای سطحی اکاربرد دارد.

مزوتراپی

در مزوتراپی توسط جراح خوب در جوانسازی صورت بیمار ملزم به استفاده از داروهای خوراکی برای جوانسازی پوست میباشد، این مواد دارویی به طور مستقیم توسط جراح خوب در جوانسازی صوت به پوست تزریق می‌شود تا با نتیجه دهی خیلی سریع تر و کم‌‌ترین عوارض همراه باشد.

مزوتراپی

لایه برداری مکانیکی پوست (میکرودرمابراسیون)

در این نوع از روشهای جوان سازی پوست صورت ، جراح خوب در جوانسازی صورت، نقاطی  را با اندکی کریستال هیدروکسید آلومینیوم سمباده می‌کِشد تا پوست، ظاهری شفاف‌تر و یکدست‌تر را به خود بگیرد.

لایه برداری مکانیکی پوست (میکرودرمابراسیون)

این روش هزینه‌ای نسبتا مناسب دارد و به ریکاوری نیازی ندارد.

میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست صورت

در این روش، جراح خوب در جوانسازی صورت وسیله‌ای برقی (یا با باطری) را که دارای سوزن‌های بسیار ریز و تیز است مکررا وارد پوست می‌کند که البته این نوع که ممکن است به نظر برسد، دردناک نیست.

این سوزن‌ها سوراخ های  ریزی در پوست ایجاد می‌کنند که باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست می‌شود. پیش یا بعد از سوزن زدن می‌توان از موادی مانند اسید هیالورونیک یا اسید اسکوربیک استفاده کرد تا ماده به صورت عمیق‌تر نفوذ کند.

این روش نسبتا بی‌خطر و کم هزینه میباشد.

جوانسازی با لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال جراح خوب در جوانسازی صورت روش به روز و نوینی است در جوانسازی پوست، بازسازی پوست و تحریک ساختن رشته های کلاژن است که موجب افزایش قوام و سفتی پوست شده و چروک های ریز پوست را از بین خواهد برد.

لیزر آر اف فرکشنال

لیزر آر اف فرکشنال از دیگر راه‌های جوانسازی پوست است که جراح خوب در جوانسازی صورت با تحریک کلاژن‌سازی، موجب سفتی و محکمی پوست را می‌شود.

این روش قوام پوست را افزایش می‌دهد و برای لیفتیگ، افزایش ضخامت پوست، برطرف کردن اسکار، رفع سوختگی و درمان چین و چروک‌های پوستی توسط جراح خوب در جوانسازی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زمانی  که فرد در اثر عوامل مختلفی به چین و چروک و مشکلات پوستی دچار می شود ، بهترین روش استاندارد و اصولی  ، مراجعه به کلینیک پوست و مو و جراح خوب در جوانسازی صورت میباشد تا  بررسی و آزمایشات مورد نیاز به درمان موثر پوست پرداخته شود.

از جراح خوب در جوانسازی صورت چه انتظاری دارید

جراح خوب در جوانسازی صورت از روش های متفاوتی برای جوانسازی پوست استفاده می شود ، این روش ها عبارتند از ؛ درم ابریژن ، آی پی ال ، بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق ژل ، لیزر فراکشنال ،  مزوتراپی ،هایفوتراپی ، رادیوفرکوئنسی و میکرونیدلینگ

جراح خوب در جوانسازی صورت ، دکتری خواهد بود که با تشخیص درست ، درمان لازم و مورد نیاز بیمار را با روش های اصولی و مطابق با به روزترین متدها و روش های پزشکی دنیا به کار ببرد.

ویژگی های جراح خوب در جوانسازی صورت

یک جراح خوب در جوانسازی صورت دارای تجربه ی کافی و مهارت بالا در زمینه جوانسازی پوست ، پزشکی است که دستگاه های جوانسازی پوست را مطابق با مشکلات پوستی تنظیم کرده و به کار ببرد.

تنظیم عمق نفوذ ، سرعت و دقت دستگاه های جوانسازی پوست توسط جراح خوب در جوانسازی صورت مشخص می شود و در موفقیت حاصل از روش به کار رفته بسیار موثر است.

جراح خوب برای جوانسازی صورت باید با گذراندن دوره های تخصصی مربوط به روش های نوین جوانسازی ، دانش علمی خود را به روز نگه دارد وهمیشه از روش های پر بازده و کم عارضه جوانسازی پوست برای بهبود مشکلات پوستی بیماران استفاده نماید.

یک جراح خوب در جوانسازی صورت تحصیلات عالیه ی خود را باید در رشته ی پوست و مو و در دانشگاه های معتبر با نمرات خوبی گذرانده باشد.

از جراح خوب در جوانسازی صورت چه انتظاری دارید؟

یک جراح خوب در جوانسازی صورت باید طی یک جلسه ی مشاوره پیش از شروع درمان ، وضعیت و شرایط سلامت جسمی و روحی فرد را با بررسی سوابق بیماری و جراح خوب در جوانسازی صورت  مصرف داروهای خاص مورد ارزیابی قرار داده و شیوه و نحوهی درمان ، تعداد جلسات مورد نیاز ، توصیه های مراقبتی قبل و پس از درمان را نیز برای او به طور کامل تشریح نماید.

از جراح خوب در جوانسازی صورت چه انتظاری دارید؟

یک جراح خوب در جوانسازی صورت باید با ویزیت های سر وقت بعد  از انجام جلسات درمان ، روند بهبود و وضعیت سلامت و زیبایی فرد را تحت نظر داشته باشد و جراح خوب در جوانسازی صورت با تجویز درمان های موضعی و دارویی مورد نیاز ، عوارض احتمالی ایجاد شده را رفع سازد.

در دسترس بودن جراح خوب در جوانسازی صورت  و تعهد کاری از جمله وظایف یک جراح خوب در جوانسازی صورت می باشد که در صورت بروز هر نوع عارضه بتوان در کمترین زمان ، اقدامات درمانی و مراقبتی مورد نیاز را برای بیمار تجویز نمود.

مشخص کردن  روش درمانی متناسب با مشکلات پوست از مهارت های درمانی یک جراح خوب در جوانسازی صورت می باشد که بتوان با حداقل ریسک توسط مطمئن ترین روش ، به جوانسازی پوست پرداخته و جراح خوب در جوانسازی صورت موفقیت به دست آمده  از روش به کار رفته را نیز تضمین نمود.

هزینه ​​جوانسازی پوست توسط جراح خوب در جوانسازی صورت

هزینه جوانسازی پوست توسط جراح خوب در جوانسازی صورت  متفاوت میباشد و بسته به این که شما برای انجام چه مشکلی تحت درمان قرار گرفته اید هزینه هایی که توسط جراح خوب در جوانسازی صورت گرفته میشود  متفاوت است .

به همین علت نیاز است که حتماً به جراح خوب در جوانسازی صورت مراجعه کنید تا معاینه شوید و لازم است بدانید هر فرد با توجه به مشکلش تعداد جلسات جوانسازی صورت متفاوت میباشد.

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏