جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران شما را در داشتن چهره زیبا کمک می کند .عمل زیبایی بینی که این روزها متقاضیان زیادی دارد هدف بیشتر افراد از انجام این جراحی رسیدن به چهره ای زیبا و متفاوت با چهره ی قبلی است جراحی زیبایی بینی امروزه در ایران پیشرفت چشمگیری داشته است و سالانه تعداد متقاضیان آن رو به افزایش است. در صورتی که این جراحی توسط بهترین جراح بینی تهران انجام شود.

جراح بینی تهران

روشهای جراحی بینی

بطور کلی جراح بینی تهران به دو روش جراحی بینی را انجام می دهد جراحی ره روش یاز وبسته انجام می شود که برای رسیدن به نتیجه ی عالی بهتر است قبل از رینوپلاستی اطلاعات کافی درباره این روشها از جراح بینی تهران کسب کنید

جراحی بسته بینی

جراحی بسته بینی روشی است که اصلاحات و تغییر شکل‌های بینی از داخل بینی توسط جراح بینی تهران انجام می‌شود، تا دیگر نیازی به ایجاد برش در قاعده بینی نباشد. این تکنیک برای بیمارانی مناسب است که برای اولین بار جراحی بینی انجام می دهند.

یکی از تفاوت‌های اصلی بین تکنیک‌های باز و بسته این است که در تکنیک بسته نیازی به استفاده از برش معکوس در قاعده بینی نیست. بنابراین، در تکنیک بسته هیچ جای زخم و برشی در بیرون بینی به جا نمی‌ماند.

مزایای انجام جراحی بینی به روش بسته

جراحی بینی به روش بسته که به دست جراح بینی انجام می شود به خاطر بعضی مزایایی که دارد در برخی از عمل های جراحی زیبایی بینی انتخاب اول ببشتر جراح بینی تهران می باشد .-کاهش مدت زمان جراحی بینی
-عدم ایجاد برش در ناحیه خارجی بینی
-به دلیل تورم کم در نوک بینی ورم بینی در مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود.

 

متقاضی مناسب برای جراحی بسته بینی

بیماران مناسب برای جراحی بسته بینی معمولاً دارای بدشکلی‌های غیرپیچیده، تقارن نوک بینی و یک پل بینی متناسب و متقارن بوده و سابقه ضرب‌دیدگی شدید بینی ندارند. بینی‌های شدیداً کج یا نامتقارن گزینه‌های مناسبی برای این تکنیک نیستند.

جراحی بینی باز

در این روش علاوه بر ایجاد برش هایی در داخل بینی توسط جراح بینی ، یک برش دیگر در پوست میان حفره های بینی ایجاد می گردد و پوست به طور کامل از روی بینی بلند می شود و مسلما در این روش جراحی بینی جراح بینی اشراف کاملی به بینی دارد.

مزیت انجام جراحی بینی به روش باز

در جراحی باز دید جراح بینی بهتر است و راحت تر می تواند تغییرات لازم را انجام دهد در صورتی که در جراحی بسته این امکان به راحتی وجود ندارد . در جراحی باز توانایی انجام عمل در بینی های مشکل سهولت در گذاشتن گرافت های غضروفی و استخوانی یا پروتز ها بیشتر است .

 

جراح بینی تهران

تفاوت جراحی بینی باز و بسته در چیست

-در جراحی بینی به روش باز ، تسلط جراح روی بینی بیشتراست و امکان اعمال تغییرات پیچیده روی بینی وجود دارد.

– انتخاب اول جراح بینی برای جراحی زیبایی بینی در بیشتر موارد جراحی بینی به روش بازاست.

-در جراحی بینی بسته ، جراح بینی دسترسی محدودی به بینی به ویژه به نوک بینی دارد.

-در جراحی بینی باز ، به دلیل بلند کردن کامل پوست بینی از اسکلت زیر آن ، میزان تورم و کبودی بیشتر است.

-جراحی بینی بسته ، برای بیمارانی که دارای ایرادات ناچیزی در بینی هستند مناسب است.

– جراحی بینی بسته ، نیازی به برش در ناحیه کلوملای بینی وجود ندارد.

-در جراحی بینی بسته تنها به منظور کوچک نمودن بینی و ایجاد قرینگی در حفرههای بینی ، برش هایی در پره های بینی ایجاد می شود.

-استفاده از کیسه یخ مخصوص روی چشم ها بعد از جراحی بینی تا ۲۴ ساعت بعد از جراحی توسط جراح بینی تهران به شما توصیه می شود.

– ترشحات بینی با فشار ۲ الی ۳ هفته بعد از جراحی به هیچ وجه نباید تخلیه شود.
طی چند هفته پس از عمل برای بهتر شدن تنفس می توان روزانه در چند نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست وشو دهید.

-جراح بینی تهران به شما توصیه خواهد کرد که در هفته های اول پس از عمل ازقرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
و تا حد ممکن تا چند هفته بعد از جراحی بهتراست از عینک به خصوص عینک های آفتابی سنگین استفاده نشود.
-جراح بینی تهران به شما خواهد گفت که دو الی سه هفته بعد از جراحی از انجام ورزش های سنگین خودداری شود.
-شستن صورت یا حمام کردن به شرطی که پانسمان روی بینی خیس نشود بلامانع است.

جراحی بینی و بارداری

به گفته جراح بینی تهران انجام عمل بینی دو ماه بعد از زایمان بلامانع است و یک ماه بعد از جراحی زیبایی هم می توان اقدام به بارداری کرد ولی بهتر است فاصله بیشتر بوده تا عوارضی که به دلیل ضعف بدنی ایجاد می شود بروز نکند.

عمل انحراف بینی

جراحی بینی کاربردهایی فراتر از زیبایی برای افراد  دارد و برای بهبود عملکرد بینی هم به کار می رود. البته که وظیفه ی اصلی بینی، تنفس است و تعهدی راجع به زیبایی صورت بر عهده ندارد و جراح بینی هم این نکته را می داند. در بعضی مواقع بیماران مشکلی با ظاهر بینی خود ندارند و خواستار عمل انحراف بینی بدون عمل زیبایی هستند

سپتوپلاستی یا عمل انحراف بینی بدون عمل زیبایی نوعی ازجراحی بینی است که به طور ویژه توسط جراح بینی تهران  بر روی انحراف بینی کار کرده و تنفس فرد با این جراحی  بهبود می یابد. اگرچه انحراف بینی امری رایج است اما برخی افراد از گرفتگی یک طرف بینی خود رنج می برند و نمی توانند آنگونه که باید نفس بکشند.

جراح بینی تهران با انجام سپتوپلاستی می تواند تیغه منحرف شده ی بینی را صاف و راه جریان هوا را برای تنفس راحت تر باز کند. سپتوپلاستی تغییری را در ظاهر بینی ایجاد نمی کند و هدف آن فقط بهبود عملکرد بینی است.

جراح بینی

انواع بیهوشی در جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی  از آن‌دسته جراحی هایی است که درمورد همه‌ی  بیماران دارای مراحل دقیقا یکسانی نیست. به این معنی که هر عمل زیبایی  بینی در نوع خودش منحصربه‌فرد  می تواند باشد  و براساس آناتومی و اهداف خاص همان بیمار  تعیین می‌شود. ود. پزشک معالج برای اینکه بتواند اصلاحات لازم را روی استخوان و غضروف بینی‌ اعمال کند، بسته به روش و پیچیدگی جراحی، فرد باید تحت بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی قرار بگیرید.

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

پانزده − دوازده =

مشاوره تلفنی