بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران با انجام جراحی می تواند تغییرات زیادی در بدن فرد ایجاد کند. امروزه برخی  پزشکان با جراحی عمومی و یا سایر آموزش های پزشکی در عرصه رقابتی در این حوزه قرار گرفته اند که به اشتباه ممکن است مورد پسند شما به عنوان جراح خوب به نظر آیند از این رو باید بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران را بشناسید.

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

سوالات زیر را از بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران  بپرسید

 

-سابقه کاری جراح چقدر است؟

 

-چند بار است که چنین عمل جراحی انجام می دهد؟

 

-جراحی را انتخاب کنید که زیبایی شما را حفظ کند

خیلی از افراد به نکات ریزی توجه می کنند که گاهی ممکن است در نظر خیلی ها مشخص نباشد. در هنگام انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران جراحی را انتخاب کنید که بتواند اطمینان زیبایی به شما بدهد با دقت تحقیق کنید و تجربیات و جراحی های قبل و بعد آن را از بیماران بپرسید.

 

 

 

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران کیست ؟

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران  می تواند فرم و شکل بخش هایی از بدن نظیر صورت، گوش، شکم، دست و باسن را می تواند بهبود بخشیده و با زیبایی ایده آل همراه سازد.امروزه جراحی های زیبایی از شایع ترین جراحی هایی هستند که در ایران انجام می گیرند. بنابراین انتخاب بهترین بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران از مهمترین فاکتورها قبل از انجام  جراحی زیبایی می باشد.

 

چگونگی انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

برای انتخاب  متخصص جراحی پلاستیک شما می توانبد  با پرس و جو از دوستان و اطرافیان یا سرچ کردن بهترین متخصص جراحی پلاستیک را در موتورهای جستجو اینترنت لیستی از جراحان پلاستیک تهیه نمایند . از تخصص و مهارت و میزان تجارب جراح پلاستیک با مراجعه به سایت جراحان پلاستیک اطلاعات کسب کنید.

همچنین شما می توانید به مطب جراح مراجعه نمایید و از متخصص جراحی پلاستیک بخواهید که نمونه کارهایی که داخل مطب موجود می باشد را به شما نشان دهد .

و میزان رضایتمندی افرادی که  این جراحی زیبایی انجام داده اند را می توان با مراجعه حضوری به مطب متخصص جراحی پلاستیک  و پرس و جو و مورد بررسی قرار دهید.

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران چه کاری انجام می دهد

متخصص جراحی پلاستیک  یک پزشک مجاز است که علاوه بر داشتن مهارت در زمینه‌های تعامل با بیمار، مراقبت‌های تروما و تکنیک‌های پایه‌ای جراحی، آموزش‌هایی نیز در برخی زمینه‌های تخصصی مانند پیوند بافت و اصلاح فرم بدن دیده است.

در جراحی پلاستیک و ترمیمی ، هدف  جراح بازیابی شکل و عملکرد طبیعی بدن است. این شاخه از جراحی کاربردهای متنوعی داشته و از آن برای درمان عوارض و آثار عارضه‌های مختلف در بخش‌های مختلف بدن کودکان و بزرگسالان استفاده می‌شود.

 

متخصص جراحی پلاستیک  به بخش‌های مختلفی از بدن مانند گوش‌ها، صورت، تنه، دست‌ها و سایر اعضای بدن شکل و حالت می‌دهند. آن‌ها همچنین مشکلات مادرزادی مانند مشکلات ساختاری استخوان‌های دست و پا را رفع می‌کنند.

 

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران چه بخش هایی از بدن را درمان می کند

متخصص جراحی پلاستیک روی تمام مشکلات ناشی از بیماری‌های مختلف در بخش‌های مختلف بدن کار کرده و اغلب این کار را با همکاری سایر پزشکان و در قالب یک گروه چند رشته‌ای انجام می‌دهند.

 

جراحان پلاستیک دانش و مهارت‌های تخصصی مانند چگونگی طراحی یک پیوند پوست یا انجام  یک پیوند فلپ کسب می‌کنند.

 

آن‌ها چگونگی انتقال بافت از بخشی به بخش دیگر از بدن، مدیریت زخم‌های پیچیده و استفاده از مواد قابل کاشت مانند فلز یا پلاستیک را یاد می‌گیرند.‌

 

متخصص جراحی پلاستیک   همچنین علاوه بر انجام اعمال زیبایی مانند لیفت صورت استخوان‌های صورت و جمجمه را نیز درمان می‌کنند؛ لب‌های شکری و شکاف کام را ترمیم می‌کنند؛ انگشتان قطع شده را به جای خود پیوند می‌زنند؛ و مشکلات مادرزادی را درمان می‌کنند.

 

 

جراحی پلاستیک میکروواسکولار (میکروسرجری)، جراحی آنچنان ظریفی است که نیازمند استفاده از میکروسکوپ و نخ‌های بخیه نازک‌تر از موی انسان است. بیمارانی که دچار سوختگی یا صدمات ناشی از ضربات شده‌اند، اغلب برای ترمیم ناحیه‌های آسیب‌دیده پوست یا اسکارها به جراحی پلاستیک نیاز پیدا می‌کنند.

فوق تخصص جراحی بینی در تهران و انجام جراحی زیبایی

روش‌ها، تکنیک‌ها و اصول جراحی زیبایی  تماماً بر بهبود ظاهر و زیبایی بدن تمرکز دارند. بهبود زیبایی، تقارن و تناسب اهداف کلیدی این شاخه هستند. جراحی زیبایی را می‌توان روی تمامی بخش‌های سر، گردن و بدن انجام داد.از آنجا که نواحی درمان شده از قبل به درستی عمل می‌کنند، جراحی زیبایی یک گزینه اختیاری است.جراحی زیبایی توسط پزشکان متخصص در حوزه‌های مختلف از جمله جراحان پلاستیک انجام می‌شود.

 

 

فوق تخصص جراحی بینی در تهران

 

 

فوق تخصص جراحی بینی در تهران کسی است که با کمک علم پزشکی و تجربه خود بیشترین و مطلوب ترین نتیجه جراحی بینی را برای فرد حاصل می کند.

 

فوق تخصص جراحی بینی در تهران و نحوه عملکرد آن نقش بسزایی در نتیجه جراحی زیبایی بینی خواهد داشت و انتخاب جراح بینی از اولین و ابتدایی ترین اقدامات قبل از جراحی بینی می باشد.

 

جراحی بینی نوعی جراحی زیبایی است که به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی و حفظ عملکرد طبیعی بینی انجام می گیرد که هدف کلی از انجام جراحی زیبایی بینی ایجاد چهره ای زیبا و بینی متناسب با چهره فرد می باشد.

 

 

نقش فوق تخصص جراحی بینی در تهران در نتیجه جراحی بینی چیست ؟

فوق تخصص جراحی بینی در تهران جراحی است که بین اجزای صورت و بینی شخص تناسب را ایجاد کند و سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار دهد.

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

جراح بیني در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار خواهد بود و جراحی بینی باید بوسیله جراح بیني با تجربه انجام شود.مشاوره قبل از جراحی بینی از مهمترین گام های نخست برای یافتن یک جراح بیني خوب و با تجربه می باشد.

جراح بیني با توجه به انتظار فرد درباره مدل بینی اش بهترین گزینه ها را به او معرفی کرده و شخص را در مورد نتیجه عمل زیبایی بینی توجیه می کند و دیدگاهی کلی در مورد نتیجه جراحی بینی به فرد خواهد داد.

جراح بیني خوب و با تجربه با اصول زیبایی شناسی آشنا است و با توجه به ساختار بینی و اجزای صورت فرد بهترین نتیجه را در بینی ایجاد می نماید.

 

در جراحی پلاستیک چه نوع مشکلاتی درمان می‌شوند؟

-جراحی  بینی : جراحی بینی خارجی و داخلی که در آن غضروف و استخوان بازسازی می‌شوند تا ظاهر و عملکرد بینی را بهبود بخشید.

جراحی پلک: جراحی پلک بالا یا پایین به منظور بهبود و ظاهر چشم‌ها.

ریتیدکتومی: جراحی پوست صورت و گردن به منظور کشیدن پوست و حذف چین و چروک اضافی.

برولیفت: جراحی به منظور بهبود چروک‌های پیشانی و ابروهای «پژمرده»

لیپوساکشن: جراحی برای برداشتن چربی مازاد زیر چانه یا گردن

ایمپلنت‌های چهره: جراحی برای برجسته‌ترسازی ساختارهای معینی از صورت (گونه، لب‌ها، چانه)

اتوپلاستی: جراحی برای بازشکل‌دهی غضروف گوش به نحوی که کمتر برآمده باشند.

روندهای سطح پوست: جراحی با استفاده از لیزر، پوست‌های شیمیایی، خوردگی پوست به منظور بهبود صاف بودن پوست.

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

مراقبت های بعد از جراحی پلاستیک

-از تمرین هوازی به مدت دو هفته بعد از جراحی  اجتناب کنید

-از وزنه‌ برداری و ورزش‌های تماسی به مدت یک ماه اجتناب کنید

-با جراح خود در مورد دارو برای مدیریت درد  صحبت کنید.

-از آسپرین اجتناب کنید زیرا که ممکن است منجر به خونریزی و بدتر شدن کبودی بدن شود.

 قبل از جراحی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید پزشک جراح قبل از انجام اعمال جراحی انجام دهد، این است که شرایط بیمار را چه از نظر روحی و چه از نظر روانی بررسی کند و از سلامت بیمار از این جهات اطمینان حاصل پیدا کند.

با این حال  بررسی اینکه آیا یک بیمار یا مراجعه کننده، شرایط لازم برای انجام هر نوع عمل جراحی را دارد یا خیر، کار دشواری است و به تجربه و مهارت پزشکی و علم پزشکی نیاز دارد.

در بسیاری از موارد ممکن است از وسایل پاراکلینیکی مانند آزمایش خون، رادیوگرافی های متعدد، پزشکان برای شرایط لازم لرای جراحی  کمک بگیرند.

در رابطه با جراحی های زیبائی، فرد از لحاظ جنبه های دیگر سالم است ولی می خواهد تغییری در ظاهر خود ایجاد کند که این تغییرات سبب بهبود کیفیت زندگی اش شود. بنابراین باید نسبت به افراد دیگری که برای درمان های ضروری و اورژانس مراجعه می کنند، دقت بیشتری بکنیم.

 

نکاتی در مورد جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک  بیشتر بر روی ترمیم کاستی ها بمنظور بازسازی  صورت میگیرد تا اعضای مورد نظر بدرستی کار کنند.
جراحی پلاستیک به عنوان یک تخصص جراحی است.این جراحی به بازسازی نقص های صورت و بدن اختصاص داده شده است که عموما این نقص ها به دلیل  اختلالات تولد، تروما ،ريال ضربه خارجی ، سوختگی و بیماری بوجود می آیند . جراحی پلاستیک در جهت اصلاح نواقص ناکارآمد بدن است.

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
EnglishIran
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏