بهترین لیپوماتیک تهران

بهترین لیپوماتیک تهران

بهترین لیپوماتیک تهران باید دارای ویژگی هایی باشد تا افرادبا اسودگی کامل به این مراکز مراجعه کنند این روز ها همه افراد به دنبال روش لاغری هستند که دارای  عوارض برای آنها نباشد، انجام لیپوماتیک یکی از شایع ترین روش های زیبایی ولاغری محسوب میشود  که لاغری و تناسب اندام را برای افراد به ارمغان می آورد.

بهترین لیپوماتیک تهران

تکنولوژی که در لیپوماتیک وجود دارد باعث می شود بدون ایجاد برش بر روی پوست و همچنین آسیب به بافت های پوستی چربی های اضافی از بدن افراد تخلیه شوند.

 

 

 

 

 

البته امروزه روش های بسیاری مانند لیپوماتیک  برای لاغری وجود دارد که کم تهاجمی هستند و افراد با استفاده ازاین روشها می توانندبه اندامی ایده آل دست پیدا کنند، اما چربی هایی که از طریق لیپوماتیک از بدن خارج می شوند را می توان برای زیبایی و جوانی در قسمت های دیگر بدن در صورت تمایل تزریق کرد.همین ویژگی موجب شده تا لیپوماتیک مورد محبوبیت بسیاری از عموم قرار بگیرد.

 

 

لیپوماتیک

 

لیپوماتیک در حقیقت نوعی لیپوساکشن برای  بیرون کردن چربی های ناحیه ای و موضعی با نیروی مکیدن است.این روش تخلیه چربی سال ها است که مورد  استفاده قرار می گیرد . تخلیه چربی در ابتدا با دستگاه های سنتی به بستری و بیهوشی عمومی زیادی نیاز بود و حجم چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی و کاهش هموگلوبین بیشتر بود، ضمناً بیمار تحت بیهوشی عمومی و خطرات آن قرار می گرفت و احتمال آمبولی نیز بیشتر بود و بیمار حدود یک سایز کم می شد.با ابداع روش های نوین به تدریج پزشکان رو به روش های کم خطرتر و سریع تر آوردند.

 

 

 

به مرور زمان و با پیشرفت علم دستگاههایی با  نوع پیشرفته تر مانند دستگاه لیپوماتیک ابداع شدن در این دستگاه ابتدا موضع مورد نظر را با یک محلول ترکیبی به نام Tumescent که به آرامی زیر پوست وارد می شود بی حس می شود، به علت ترکیب خاص موادی که در این محلول می باشد خطر آمبولی یعنی ورود چربی های کنده شده به داخل خون و انتقال به مغز یا قلب و ایجاد خسارات جبران ناپذیر که در روش های مکانیکی قبلی دیده می شد بسیار بسیار کم شده است.

در این روش موضع مورد نظر پس از بی حسی کامل با یک یا دو سوراخ چهار میلی متری باز ولوله ای به نام کانولا وارد بدن فرد می شود و تمامی چربی  اضافه بدن از این طریق از بدن خارج می شود پس از این عمل بیمار بدون بستری به منزل برگشته و پس از ۲ الی۳ روز قادر است فعالیت خود را آغاز کند.پس از هر روش لیپوماتیک بیمار باید گن فشاری را برای جمع شدن  پوست منطقه ای استفاده کند. ورزش و عدم مصرف مجدد چربی و قند کمک به حفظ سایز بدن می کند.

بهترین لیپوماتیک تهران چه افرادی را مناسب این روش می داند

 

اشخاص مناسب برای انجام پیکرتراشی افراد زیر ۶۰ سال می باشند که از چاقی موضعی در قسمت هایی از بدن خود مانند شکم ، پهلو ها ، ران ها و بازو ها احساس نارضایتی می کنند.

 

 

 بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

 

بهترین مراکز و بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران بیش از شهر های دیگر وجود دارد به همین دلیل انتخاب بهترین لیپوماتیک تهران ، از میان جمعی از متخصصین کاری دشوار است اما با رعایت چند نکته می توانید این انتخاب را به راحتی انجام دهید.

 

تخلیه چربی بدون جراحی با انواع دستگاهها

امروزه انواع دستگاهها برای تخلیه چربی و لاغری وجود دارد که لیپوساکشن ،لیپوماتیک ،لیپولیزر،بادی جت، لیپوست از انواع رایج دستگاههای لاغری است که  هریک از انها ویزگی و مزاییای خاص خور را دارد.

بهترین لیپوماتیک تهران

مزایای لیپوماتیک توسط بهترین لیپوماتیک تهران

یکی از مهم ترین مزیت های لیپوماتیک در بهترین لیپوماتیک تهران  امنیت بالای آن است .

از مهمترین ویزگی این روش لاغری در این است که لیپوماتیک تنها باعث تخریب چربی ها می شود و بافت های سالم و غیر چربی هیچ گونه آسیبی نمی بینند .

تخریب سلول های چربی توسط لوله کانولا به گونه ای است که می توان پس از تخلیه از چربی های تخلیه شده در نقاط دیگر بدن  استفاده کرد .به طور معمول افرادی که لیپوماتیک انجام می دهد از چربی تخلیه شده برای حجم دهی سینه ، حجم دهی باسن و حجم دهی هر نقطه دیگری از بدن استفاده می کنند .

برای وارد شدن لوله کانولا به شکم یا هر ناحیه دیگری از بدن تنها یک برش کوچک زده می شود به همین دلیل عدم وجود اسکار و جای زخم از دیگر مزیت های لیپوماتیک است .

 

 

 

انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

ابتدا منطقه ای که قصد دارید درمان را در آن محل انجام شود را مشخص کنید.

سپس لیستی از بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران و یا آن منطقه تهیه کنید.

با سرچ در گوگل و پرس و جو از آشنایان می توانید درباره آن ها اطلاعاتی به دست آورید.

چند مورد را انتخاب و برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز یا مطب آن ها مراجعه کنید.

تخصص و تجربه وی را ملاک اصلی این انتخاب قرار دهید.

نمونه کار های وی را مشاهده کنید و در نهایت یکی را انتخاب و برای درمان اقدام کنید.

 

 

 

بهترین لیپوماتیک تهران  درچه نقاطی از بدن لاغری انجام می دهد

 

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک ران پا

قبل از درمان با لیپوماتیک

بهتر است پیش از این که مراحل درمان را آغاز کنید با بهترین دکتر لیپوماتیک تهران خود یک جلسه مشاوره داشته باشید و اهداف خود از انجام این درمان را برای وی شرح دهید، این امر کمک بسیاری به شما می کند.

مزیت های لاغری در مرکز لیپوماتیک تهران

-تناسب اندام با روش لیپوماتیک مناسب افرادی است  که با پیروی از یک برنامه غذایی یا اعمال ورزش به وزن و یا فرم دلخواه بدن نرسیده باشندراه حلی جز حذف آن با روش جراحی وجود ندارد. و شما با انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک می توانید بدون هیچ گونه نگرانی اقدام به لاغری کنید باید ذکر کرد که از مزایای لیپوماتیک در این است که دوره نقاهت در این روش نسبت به روش هایی مانند: لیپوساکشن و لیپولیز بسیار محدود و اندک می باشد و فرد بعد از استراحت کوچکی، توانایی پرداختن به فعالیت ها و امور روزمره  زندگی را پیدا می کند.

سوال خود را بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
جشنواره کلینیک فوق تخصصی دکتر حیدری

اطلاعات تماس :  ‏‪09336074096‬‏